Detsember

L 9.11 "Pink" kl 13.30 Luksemburgi Eesti Koolis (Home St Gengoul saal II korrusel)

P 10.11 "Pink" kl 15.00 Brüsselis de Bosuil peosaalis Witherendreef 1, 3090 Overijse

November

R 03.11 „Nähtamatu poiss“ kl 9.25 Imavere Põhikool

R 03.11 „Nähtamatu poiss“ kl 11.00 Nurme Kool

E 06.11 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Kunda Linna Lasteaed Kelluke

E 06.11 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Eralasteaed Kaur

E 06.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Tiki-Triki Eralasteaed

T 07.11 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Vinni Lasteaed Tõruke

T 07.11 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Kulina Lasteaed

T 07.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.30 Pajusti Lasteaed Tõrutõnn

E 13.11 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Loksa Lasteaed Õnnetriinu

E 13.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Padise Valla Lasteaed

T 14.11 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Laagri Lasteaed

T 14.11 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Nõlvaku Lasteaed

T 14.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Harku Lasteaed

K 22.11 „Nähtamatu poiss“ kl 11.00 Teatri Kodu

N 23.11 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Jänesselja Lasteaed

N 23.11 „Erakordne veepudel“ kl 11.45 Tammiste Lasteaed

N 23.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Sindi Lasteaed

R 24.11 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna

R 24.11 „Erakordne veepudel“ kl 11.45 Jõõpre Lasteaed Jõmmu

R 24.11 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Pärnu Tammsaare Lasteaed

E 27.11 „Nähtamatu poiss“ kl 10.00 Võnnu Kultuurimaja

Oktoober

E 09.10 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Pärnu Lasteaed Pillerpall

E 09.10 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Männipargi Lasteaed

E 09.10 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Pärnu Raeküla Lasteaed

T 10.10 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Tapa Lasteaed Vikerkaar

T 10.10 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Tamsalu Sääse Lasteaed

T 10.10 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Tamsalu Lasteaed Krõll

N 12.10 „Nähtamatu poiss“ kl 11.00 Teatri Kodu

E 16.10 „Nähtamatu poiss“ kl 10.55 Rõuge Põhikool

E 16.10 „Nähtamatu poiss“ kl 13.00 Vastseliina Gümnaasium

T 17.10 „Nähtamatu poiss“ kl 10.00 Lüllemäe Kultuurimaja

T 17.10 „Nähtamatu poiss“ kl 12.00 Valga Põhikool

K 18.10 „Nähtamatu poiss“ kl 9.55 Võhma Kool

K 18.10 „Nähtamatu poiss“ kl 14.00 Pärimusmuusika Aida väike saal (festival „Teater noorele vaatajale“)

N 19.10 „Nähtamatu poiss“ kl 9.30 Ridala Põhikool

N 19.10 „Nähtamatu poiss“ kl 12.00 Martna Põhikool

N 19.10 „Nähtamatu poiss“ kl 16.00 HNRK (Haapsalu)

E 23.10 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Tartu Lasteaed Midrimaa

E 23.10 „Erakordne veepudel“ kl 12.00 Luke Lasteaed Segasumma

E 23.10 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Tartu Lasteaed Naerumaa

T 24.10 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Tartu Lasteaed Sass

T 24.10 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Tartu Lasteaed Sirel

T 24.10 „Erakordne veepudel“ kl 15.15 Tartu Lasteaed Helika

E 30.10 „Nähtamatu poiss“ kl 10.00 Puurmani Mõisakool

E 30.10 „Nähtamatu poiss“ kl 12.00 Pajusi Rahvamaja

E 30.10 „Nähtamatu poiss“ kl 16.30 Kuremaa Lasteaed-Algkool

T 31.10 „Nähtamatu poiss“ kl 10.10 Räpina Ühisgümnaasium

T 31.10 „Nähtamatu poiss“ kl 12.15 Põlva Kool

 

September

N 14.09 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Maardu Lasteaed Sipsik

N 14.09 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Loo Lasteaed Pääsupesa

N 14.09 „Erakordne veepudel“ kl 15.30 Taaramäe Lasteaed

R 15.09 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Oru Lasteaed Mesimumm

R 15.09 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Lasteaed Tõruke

R 15.09 „Erakordne veepudel“ kl 15.00 Viimsi Lasteaed Väike Päike

L 16.09 „Nähtamatu poiss“ kl 17.00 Muusikakoda (Tähe 101, Tartu)

N 28.09 „Erakordne veepudel“ kl 10.00 Tartu Lasteaed Rõõmupesa

N 28.09 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Tartu Lasteaed Karoliine

N 28.09 „Erakordne veepudel“ kl 15.30 Soinaste Lasteaed Laululind

R 29.09 „Erakordne veepudel“ kl 9.30 Kambja Lasteaed Mesimumm (etendus toimub Kambja Kultuurimajas)

R 29.09 „Erakordne veepudel“ kl 11.30 Ilmatsalu Lasteaed Lepatriinu

R 29.09 „Erakordne veepudel“ kl 15.00 Tartu Maarjamõisa Lasteaed