Dirigent ja helilooja Maestro ning tema teener valmistuvad õhtuseks kontserdiks. Sel õhtul ei lähe aga kõik nii nagu tavaliselt. Lisaks muudele sekeldustele käivad Maestrol aeg-ajalt tohutud peavaluhood. Need on nii piinavad, et viivad ta justkui teise maailma, kus reaalsus on pea peale pööratud. Maestro saab teada, et tal on ajukasvaja. Ning siis külastab Maestrot...

Olgugi, et lugu on ühe mehe meeleheitlikust võitlusest elu eest, ei ole see üdini traagiline ja masendusse laskuv, vaid pigem vastupidi: humoorikas ja lennukas, üllatusi ja ootamatuid pöördeid täis lavastus, kus vahelduvad reaalne elu ja äraspidine maailm, justkui sürrealistlik maal, milles on mingi reaalsuse nihestus, mingi kummalisuse atmosfäär. Lavastuse üheks märksõnaks on mängulisus. Kui juba minna, siis mitte tingimata surmtõsiselt, vaid ikka mängides.

Mis meist alles jääb, kui meid kord enam ei ole? Kas kunstnik võib leida lunastuse läbi oma loomingu?

Lummavate visuaalidega lavastus pillutab vaatajat reaalsuse ja nihestatud maailma vahel. Kaasaegse teatri esteetikale tuginedes põimuvad laval füüsiline teater, koreograafia, visuaalsed efektid ja haarav lugu. 

 

Laval Karl Robert Saaremäe ja Karl Edgar Tammi

Autor-lavastaja Kaido Rannik

Kunstnik Triin Simson

Koreograaf Christin Taul

Muusikaline kujundaja Mihkel Tomberg

Valguskunstnik Aleksandr Mirson

Videokunstnik Carmen Seljamaa

 

Esietendus 28. septembril kell 19.00 Kaja Kultuurikeskuses.

Etendused kavas veel:

5. novembril kell 19.00 Kaja Kultuurikeskuses

7. novembril kell 19.00 Kaja Kultuurikeskuses

14. novembril kell 19.00 Kaja Kultuurikeskuses

Osta pilet siit

 

Maestro-3
Maestro-6
Maestro-8
Maestro-11
Maestro-15
Maestro-18
Maestro-33
Maestro-39